Skutecznie
sprzedajemy
nieruchomości

W branży nieruchomości działamy od lat. Przez ten cały czas uczyliśmy się tego, jak należy skutecznie sprzedawać. Dzięki temu możemy dziś zaoferować naszym Klientom usługi w pełni odpowiadające najwyższym standardom na polskim rynku.

Dlaczego jesteśmy tak dobrzy w sprzedaży?

Jesteśmy skuteczni, ponieważ zawsze mamy dobry plan i potrafimy go realizować.

Doskonałe przygotowanie nieruchomości

W naszej branży mawia się, że nie ma złych nieruchomości- są tylko źle przedstawione. W Revelio dbamy o to, aby każda oferta prezentowała się możliwie najlepiej. Wykorzystujemy do tego zestaw specjalistycznych technik przygotowania nieruchomości do sprzedaży, czyli tzw. home staging. Koszty? W zdecydowanej wielkości przypadków naprawdę niewielkie. Zyski? Dobrze zaprezentowana nieruchomość szybciej znajdzie nabywcę, a do tego będzie można za nią uzyskać wyższą cenę.

Tylko optymalne ceny

Wbrew pozorom trudno jest wycenić nieruchomość tak, aby sprzedać ją w miarę szybko i za satysfakcjonującą kwotę. Wymaga to solidnej analizy rynkowej opartej o specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie. To bardzo ważne, ponieważ jeśli cena jest zbyt niska, to co prawda można sprzedać szybko, ale ze stratą. Z kolei jeśli cena jest za wysoka, to kupujący nie interesują się ofertą, a sprzedaż odwleka się w czasie. Zaoszczędzimy Ci podobnych problemów! Nasi specjaliści rzetelnie wycenią Twoją nieruchomość, więc będziesz mieć pewność, że sprzedajesz ją za kwotę odzwierciedlającej jej rzeczywistą wartość.

Zdjęcia, które sprzedają

Badania naukowe wykazały, że ponad 95% ludzi ocenia atrakcyjność nieruchomości na podstawie tego, co widzi w ogłoszeniu. Im atrakcyjniej prezentuje się oferta, tym większe zainteresowanie potencjalnych nabywców. W Revelio dbamy o to, aby wszystkie zdjęcia eksponowały najważniejsze zalety nieruchomości oraz maskowały jej ewentualne niedoskonałości. Jako jedni z pierwszych w Polsce zaczęliśmy także wykorzystywać krótkie filmiki video, pozwalające potencjalnym nabywcom na lepsze poznanie walorów prezentowanego obiektu. Wszystko po to, aby sprzedawać jeszcze skuteczniej.

Grunt to dobry plan

Tym razem chodzi o niezwykle ważną część dokumentacji, czyli plan nieruchomości. Wielu sprzedawców dość często o nim zapomina, co jest poważnym błędem. Plan ma bowiem jedną, bardzo istotną, zaletę – można na nim łatwo zaprezentować możliwości ewentualnych zmian (np. w układzie wnętrz). Z pewnością pomoże to przekonać do zakupu tych, którzy preferują pełne dostosowanie nieruchomości do swoich indywidualnych potrzeb.

Revelacyjna promocja

Zanim ogłosimy światu, że Twoja nieruchomość została wystawiona na sprzedaż, zadbamy o wszelkie sprawy związane z promocją. Na początek stworzymy więc skuteczny opis oferty, korzystając przy tym z technik największych mistrzów copywritingu. Następnie zadbamy o doskonałej jakości materiały reklamowe – zarówno drukowane, jak i te rozpowszechniane drogą elektroniczną. Ostatnim krokiem będzie przygotowanie estetycznych i przyciągających wzrok banerów, które powiesimy tak, aby były dobrze widoczne dla potencjalnych kupujących. Wszystko oczywiście po to, aby sprzedać jak najszybciej i za optymalną cenę.

Największy zasięg w Internecie

W Revelio doskonale wiemy, że Twoja oferta musi dotrzeć do jak największej liczby osób, ponieważ zwiększa to szanse na szybkie znalezienie nabywcy. Właśnie dlatego współpracujemy z największymi portalami internetowymi oraz umiejętnie wykorzystujemy potencjał mediów społecznościowych. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy także prezentacje nieruchomości na dedykowanych stronach internetowych, które następnie promujemy w Google przy użyciu skutecznych technik SEO. Dzięki takim działaniom masz pewność, że Twoja propozycja trafi do tysięcy potencjalnych klientów.

Chcesz więcej o tym jak skutecznie sprzedajemy?

Skontaktuj się z nami już teraz!