Zostań
revelio!

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie sieci najlepszych agencji nieruchomości w Polsce. Agencji, które będą nie tylko przyjazne Klientom, ale także ludziom, którzy współtworzą z nami markę Revelio. Tymi ludźmi są nasi Agenci. To razem z Wami chcemy wprowadzić nowe standardy oraz pozytywnie namieszać w branży!

Kim jest Agent Revelio?

Bycie Agentem Revelio to styl życia. Tutaj nie przychodzi się jak do zwykłej pracy na zasadzie „byle przesiedzieć do 16”. Działamy kreatywnie, z pełnym zaangażowaniem oraz używając niestandardowych metod. Lubimy pracę z ludźmi i nowe wyzwania, więc oczekujemy tego samego od naszych Agentów.
Co dajemy w zamian? Ogromne możliwości rozwoju połączone ze świetnymi zarobkami oraz wsparcie na każdym etapie działalności.

Pracujemy w oparciu o Kodeks Agenta. Zawiera on wiele zasad, ale ich kwintesencja zawiera się w 6 punktach:

  1. Traktujemy naszych współpracowników tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.
  2. Cenimy kreatywność i zaangażowanie oraz potrafimy je odpowiednio wynagrodzić.
  3. Działamy w oparciu o jasne zasady, których zawsze przestrzegamy.
  4. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z każdym Agentem Revelio.
  5. Zapewniamy pełne wsparcie marketingowe oraz stale powiększamy potencjał naszej agencji.
  6. Inwestujemy w kwalifikacje naszych Agentów, ponieważ ich rozwój to nasz wspólny zysk.

Revelio to nie tylko praca. Zależy nam na tym, abyś poczuł się w naszym teamie jak w prawdziwej rodzinie. Dlatego organizujemy wspólne wypady firmowe, spotkania oraz konferencje- wszystko po to, aby stworzyć najlepszy zespół w całej polskiej branży nieruchomości. Zespół, którego każdy Członek będzie dumny z faktu, że zmienia świat na lepsze faktycznie pomagając ludziom poprzez oferowanie im usług na najwyższym poziomie. Podoba Ci się taka perspektywa? Jeśli tak, to dołącz do nas już teraz!

Jak zostać agentem revelio?

Zrób pierwszy krok już teraz i prześlij do nas swoje CV!

kariera@revelio.pl