gwarancja satysfakcji klienta


Jako prawdziwi profesjonaliści dajemy Tobie unikalną Gwarancję 100% Satysfakcji. Na czym ona polega? Otóż każdy Klient, który wyraża jakiekolwiek zastrzeżenia do naszych usług, ma możliwość przedterminowego rozwiązania umowy – bez żadnych konsekwencji i kosztów! Dzięki takiemu zobowiązaniu masz pewność, że dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Pomaga nam w tym 6 najważniejszych zasad, jakimi się kierujemy.

Potrzeby klientów są najważniejsze

Agenci Revelio zawsze dążą do tego, aby jak najlepiej poznać wszytkie Twoje oczekiwania i preferencje. Robimy tak w każdej sytuacji – podczas sprzedaży, kupna, wynajmu oraz najmu nieruchomości.

Stawiamy na długotrwałe relacje

W Revelio wiemy, że zadowoleni Klienci nie tylko wracają, ale także polecają nas swoim znajomym i rodzinie. Dzieje się tak nie tylko dzięki skutecznej sprzedaży, ale również perfekcyjnej i przyjaznej obsłudze.

Najpierw człowiek- potem pieniądze.

Wierzymy, że takie podejście zapewni naszej agencji długoterminowy sukces. Inni skupiają się na wyciągnięciu pieniędzy od klientów – my skupiamy się na budowaniu dobrych relacji międzyludzkich.

Dbamy o dobry kontakt

Dla nas nie jest istotne, czy Klient przychodzi do nas osobiście, czy telefonuje, czy też może wysyła nam maila. Po prostu zawsze aktywnie przetwarzamy każde zapytanie i odpowiadamy na nie tak szybko, jak to tylko możliwe.

Naprawdę zadbamy o Twoje pieniądze

Traktujemy pieniądze Klientów z taką samą atencją, z jaką traktujemy własne. Dzięki temu możesz być spokojny o swoje oszczędności, ponieważ zawsze doradzimy Tobie wybór najlepszej możliwej opcji.

Każdy
Klient
jest ważny

Przez lata naszej działalności nauczyliśmy się traktować wyjątkowo wszystkich, którzy nam zaufali. Właśnie dlatego obsłużymy Cię tak, jak sami chcielibyśmy być obsłużeni.

Każde biuro Revelio oraz wszyscy nasi Franczyzobiorcy mają obowiązek wywiesić tekst Gwarancji 100% Satysfakcji w miejscu widocznym dla Klientów. W ten sposób każdy, kto wejdzie do jednego z naszych biur, będzie mógł się zapoznać z zasadami, których przestrzegamy w naszej firmie. To daje poczucie, że jest się we właściwym miejscu.