Zawsze
dobrze
poinformowani

W Revelio dbamy o to, żeby nasi Klienci nie tracili niepotrzebnie cennego czasu. Poniżej znajdą Państwo odpowiedzi na najpopularniejsze pytania związane ze sprzedażą, kupnem oraz wynajmem nieruchomości.

Jeśli Państwa pytania nie ma na naszej liście, to z przyjemnością odpowiemy na nie osobiście. Wystarczy tylko zadzwonić lub napisać wiadomość.

1. Ile czasu zajmuje Wam sprzedaż nieruchomości?
Na czas sprzedaży nieruchomości mają wpływ cena, lokalizacja i marketing. Dobre przygotowanie oferty, analiza rynku oraz dobranie indywidualnych działań marketingowych maksymalnie skraca czas do zawarcia transakcji. Wielokrotnie sprzedawaliśmy nieruchomości w 1-2 dni.
2. Jak często będziecie raportować mi efekty Waszej pracy?
Standardowo przesyłamy klientom podsumowanie działań raz w tygodniu, a pełny raport z naszej pracy otrzymują Państwa na koniec miesiąca. Oczywiście dodatkowe ustalenia dotyczące częstotliwości komunikacji czynimy zawsze przy podpisaniu umowy. To Państwo decydują jak często mają być informowani o efektach naszej pracy.
3. Jak będziecie reklamować moją nieruchomość?
To oczywiście zależy od specyfiki nieruchomości. Jednym z pierwszych działań jakie rozpoczynamy po podpisaniu umowy jest przygotowanie planu marketingowego który dostosowany jest indywidualnie do każdej oferty. Innej reklamy będzie wymagał dom poza miastem, a zupełnie innych działań trzeba użyć w trakcie promocji domu szeregowego blisko centrum miasta lub mieszkania w blokowisku.
4. Ile warta jest moja nieruchomość?
Cena nieruchomości zależna jest od kilku czynników. Najważniejszym oczywiście jest lokalizacja i otoczenie. W następnej kolejności to stan techniczny oraz prawny, bliskość infrastruktury, funkcjonalność budynku, piętro, sąsiedztwo, układ pomieszczeń. Jednym z pierwszych zadań po podpisaniu z Nami umowy jest przeprowadzenie porównawczej analizy rynku jak również mocnych i słabych stron nieruchomości.
5. Na jak długo zawierana jest umowa?
To oczywiście zależy od rodzaju oferty, np. mieszkania z reguły mają krótsze umowy niż domy, czy całkiem nietypowe obiekty.
6. Czy mogę negocjować wysokość Waszego wynagrodzenia?
Uważamy, że o każdej cenie można rozmawiać.
7. Czy mogę rozwiązać umowę przed czasem?
Tak. Jako jedna z pierwszych agencji nieruchomości na rynku wprowadziliśmy program Gwarancji Satysfakcji Klienta który gwarantuje, że jeżeli nie będą Państwo zadowoleni ze współpracy z Naszą agencją mogą Państwo rozwiązać z nami umowę przed czasem bez żadnych konsekwencji. Warunkiem jest jedynie poinformowanie Nas co jest powodem niezadowolenia.
8. Czy ponoszę koszty jeżeli nie uda Wam się sprzedać mojej nieruchomości?
Nie. Jeśli umowa dobiegła końca, a nieruchomość nie została sprzedana, nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.
9. Czy ponoszę jakieś koszty na początku współpracy?
Nie. Nasze usługi do czasu sprzedaży Państwa nieruchomości są całkowicie bezpłatne.
10. Czy sam mogę sprzedać nieruchomość?
Tak. Generalnie to Państwo sami sprzedają swoją nieruchomość, a my zajmujemy się organizacją całego procesu skutecznej sprzedaży.
11. Czy na pewno nie pobieramy prowizji z obu stron?
Tak. Zawsze reprezentujemy tylko jedną stronę transakcji. Klient sprzedający i kupujący mają inne potrzeby. Kupujący chce kupić nieruchomość która spełnia jego wszystkie oczekiwania po okazyjnej cenie, a sprzedający chce sprzedać swoją nieruchomość szybko za najwyższą cenę. Gdybyśmy reprezentowali obie strony transakcji to mielibyśmy konflikt interesów.
12. Dlaczego ja jako sprzedający mam płacić Wam wynagrodzenie?
Każdemu sprzedającemu zależy na szybkiej i skutecznej sprzedaży za możliwie jak najwyższą cenę rynkową dlatego jeżeli zlecają nam Państwo sprzedaż nieruchomości reprezentujemy interesy klienta zlecającego. Gdybyśmy pobierali prowizję od klienta kupującego musielibyśmy reprezentować jego interesy a tego chyba Państwo nie oczekują?
13. Dlaczego nie pobieracie wynagrodzenia od kupujących?
Ponieważ nasze wynagrodzenie pokrywa właściciel nieruchomości który nas zatrudnia.
14. Czym różni się Revelio od innych biur?
Przede wszystkim pracujemy ze 100% zaangażowaniem dla Naszych i klientów i na rzecz naszych klientów. Zawsze reprezentujemy jedną stronę transakcji i bierzemy odpowiedzialność za to co robimy. Zawsze utrzymujemy stały kontakt z klientami w całym procesie sprzedaży. W dalszej kolejności wyróżnia Nas jakość ofert, marketing, a także niestandardowe działania sprzedażowe.
15. Czy możecie dać mi gwarancję że sprzedacie moją nieruchomość?
Możemy dać Państwu gwarancję że zaangażujemy się w 200% w skuteczną sprzedaż nieruchomości i zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby zakończyć naszą pracę sukcesem! Jeżeli tylko jest klient skłonny zapłacić cenę jaką chcą Państwo za swoją nieruchomość to na pewno go znajdziemy!
16. Co w sytuacji jeśli w ustalonym terminie nie uda się Wam sprzedać mojej nieruchomości?
Może się tak zdarzyć, dlatego będą mogli Państwo przedłużyć z Nami umowę na kolejny okres lub zrezygnować z dalszej współpracy bez ponoszenia kosztów.
ROZWIŃ WSZYSTKIE