Znajdź agenta w swoim mieście

Marcin Wójtowicz

+48 692 787 699
marcin.wojtowicz@revelio.pl

Jestem współwłaścicielem Revelio. Najważniejszy jest dla mnie Klient, którego reprezentuję. Największa satysfakcja, to dobra sprzedaż nieruchomości, szczególnie jeśli wcześniej nie udało się to kilkunastu innym biurom.

Odbiór telefonu po 21:00, to żaden problem – zawsze powtarzam – to może być  “TEN KLIENT”.

Nie ukończyłem medycyny, ale jeżeli szukacie Dr House dzwońcie !

Współpracujemy również z profesjonalną Agencją Nieruchomości w Hiszpanii.

Jeżeli chciałbyś zainwestować swoje pieniądze lub kupić dla siebie apartament lub dom w Hiszpanii –  zadzwoń ! Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji o procesie zakupu nieruchomości w Hiszpanii.

Usługi oferowane przez nasze biuro są bardziej niż kompleksowe.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania –  proszę dzwonić lub pisać.  Nie boimy się  wyzwań, a satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza.

 

 

 • Bardzo profesjonalna Agencja,Pan Marcin bardzo pomocny, zawsze służy pomocą Polecam wszystkim
  Barbara Ilska
 • Chciałabym podziękować Panu Marcinowi i Pani Beacie za pomoc przy sprzedaży mieszkania w Mikołowie. Wykazali się dużym zaangażowaniem przy promocji oferty oraz poszukiwaniu nabywców. Współpraca przebiegała dobrze i zakończyła się szybka sprzedażą za satysfaktującą mnie cenę. Gorąco polecam !!
  Ewelina Gizdoń
 • Pełen profesjonalizm, fantastyczna i miła obsługa. Fachowcy w każdym calu ! serdecznie polecam!
  Barbara Tkaczyk
 • Dziękuję za pomoc i profesjonalnie przeprowadzona sprzedaż nieruchomości, miła obsługa, wsparcie,wspaniali ludzie, polecam wszystkim którzy mają w planach sprzedaż lub kupno nieruchomości.
  Zuzanna Świstuń
 • Witam serdecznie wszystkich pragnących współpracować przy sprzedaży z agencją nieruchomości REVELIO.
  Z czystym sercem gorąco polecam. Pełna kompetencja, kompleksowe zajęcie sprzedażą na wysokim poziomie, wysoka kultura osobista i zachowanie właściwych relacji partnerskich. Zawsze godni uwzględnić zdanie i uwagi sprzedającego. Miła i rzetelna obsługa potencjalnych klientów na którą zwracaliśmy szczególna i baczną uwagę. Pan Marcin i pani Beata z którymi mieliśmy przyjemność współpracy godni zaufania oraz polecenia innym. Jeszcze raz szczerze POLECAM!
  Katarzyna z Mysłowic.
 • Wyświadczyliście nam wielką przysługę sprzedając naszą Posiadłość na terenie Mikołowa przy uL Gliwickiej z bardzo duża dokładnością i w bardzo krötkim terminie. Polecamy innym Klientom aby nawiązywali kontakt z tak dokładną Firma jaka jest Agencja nieruchomości :. Revelio. kreatywna agencja nieruchomosci . Mit freundliche Grüse
  K . E . Pilarski
 • Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Revelio przy sprzedaży nieruchomości będącej poprzednią siedzibą naszej spółki. (..) Przekonało nas inne, niż u pozostałych pośredników podejście do klienta
  i transakcji. Dziś, po zrealizowaniu sprzedaży, jesteśmy pewni, że decyzja o współpracy z Państwem Beatą i Marcinem Wójtowiczami była dobrym krokiem.
  Firma Revelio na każdym etapie dokładała starań o sprawną realizację postanowień umowy
  i do samego zakończenia transakcji służyła niezbędną pomocą. Z pełnym przekonaniem polecamy ją jako rzetelnego i kreatywnego partnera w obrocie
  nieruchomościami. Łączę wyrazy szacunku, Mateusz Mieszczanin Licencja zarządcy nieruchomości nr 19072, członek zarządu

  Mateusz Mieszczanin
 • Dziękujemy za revelacyjną współpracę z Panią Beatą i Panem Marcinem. Dokonali tego czego nie mogły zrobić inne agencje z którymi współpracowaliśmy i to w revelacyjnie krótkim czasie. Szybko, fachowo, rzetelnie - revelacja!
  Magda i Tomek z Czerwionki Leszczyny
 • Polecam każdemu biuro nieruchomości REVELIO, wysoki poziom obsługi, kultura (..), robią więcej niż muszą. Bardzo sympatyczny kontakt, pomoc w załatwianiu wszystkich formalności. (..)
  Dodam, że wszystko było załatwiane zdalnie, Pan Marcin informował na bieżąco o statusie sprawy, finalnie zapraszając na podpisanie umowy notarialnej. Wszystko było załatwione szybko, rzeczowo i przede wszystkim z zamierzonym skutkiem. Polecam Pana Marcina – gwarancja satysfakcji.
  Łukasz Danielczyk
 • Pełen profesjonalizm i zaangażowanie Pana Marcina Wójtowicza dzięki któremu sprzedaliśmy mieszkanie na trudnym w
  dzisiejszych czasach rynku nieruchomości za oczekiwaną cenę.
  Doskonały kontakt i naprawdę kreatywna sprzedaż to wizytówka Pana Wójtowicza.
  Każdy życzyłby sobie takiego Agenta Nieruchomości.
  Ja z całego serca wszystkim polecam a Panu Marcinowi bardzo dziękuję.

  Wioletta Kowalek

Lista moich aktualnych ofert

Wybierz powyżej kategorię, z której chcesz zobaczyć oferty.