zalety
franczyzy
revelio

Tworzymy silną markę, która przyciąga klientów szeroką ofertą oraz profesjonalną obsługą. Jako nasz Franczyzobiorca zyskasz więc lepszą rozpoznawalność oraz większą wiarygodność na swoim lokalnym rynku nieruchomości. Dzięki temu zdobędziesz przewagę nad konkurencją i rozwiniesz swój biznes tak, aby przynosił naprawdę wysokie dochody.

Polska branża pośrednictwa nieruchomości to kilkadziesiąt tysięcy podmiotów. W ogromnej większości są to firmy jedno lub kilkuosobowe, zwykle anonimowe dla lokalnego rynku. Revelio chce je skonsolidować i uczynić z nich silną markę, która będzie symbolem najwyższej jakości usług oraz kompleksowej oferty. Wszystko po to, aby klienci z dowolnego miejsca w kraju mogli znaleźć u nas profesjonalną i przyjazną obsługę.

W Revelio stawiamy na realne działania, dlatego jako jedna z pierwszych agencji pośrednictwa nieruchomości w Polsce wdrożyliśmy program Gwarancja Satysfakcji Klienta.

Co od nas dostaniesz?

SKUTECZNY
MODEL
BIZNESOWY

Przez wiele lat działalności uczyliśmy się na naszych sukcesach oraz błędach. Dzięki temu możemy dziś Tobie zaproponować wyjątkowy model biznesowy, który daje 99,9% gwarancji sukcesu. Wystarczy tylko odpowiednia motywacja, ciężka praca oraz nasza pomoc. Unikatową cechą naszego modelu jest też to, że jako jedni z nielicznych w Polsce pracujemy tylko w oparciu o umowy na wyłączność. Praktyka przekonała nas, że jest to najlepsze rozwiązanie zarówno dla Twojej agencji, jak i dla agentów oraz klientów.

MARKA
KTÓRA
SPRZEDAJE

Revelio nie jest zwykłą agencją pośrednictwa nieruchomości. Dążymy do tego, aby nasza nazwa i logo kojarzyły się ze skutecznością, profesjonalizmem, kreatywnością oraz najlepszą w Polsce obsługą klienta. Naprawdę nam na tym zależy i dokładamy wszelkich starań, aby tak właśnie było. Wszystko po to, aby klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni, a Twoje zyski systematycznie rosły.

SZKOLENIA
WPROWADZAJĄCE

Każdy z naszych Franczyzobiorców musi przejść szkolenie z zakresu zarządzania biurem, prowadzenia działań promocyjnych, skutecznej sprzedaży oraz rekrutacji pracowników. Jest to specjalnie skomponowany program, który w większości składa się z praktycznych informacji dotyczących specyfiki polskiego rynku, a nie tylko teoretycznych zagadnień. Nie musisz się też martwić o przygotowanie do pracy Twoich agentów! Mamy dla nich unikatowy program szkoleń, na którym poznają opracowane przez nas techniki pozyskiwania klientów i pracy z umowami na wyłączność.

WSPARCIE
INNOWACYJNEGO
MARKETINGU

Zanim cokolwiek sprzedasz, musisz najpierw dotrzeć z ofertą do potencjalnych kupujących. I w tym właśnie Ci pomożemy, korzystając przy tym z najnowocześniejszych metod i narzędzi marketingowych. Działanie w grupie daje też przewagę zasięgu oraz niższych kosztów. Efekty? Promocja z nami jest skuteczniejsza i wychodzi taniej, niż na własną rękę.

POMOC PRZY
OTWARCIU
BIURA

Materiały reklamowe, wzory umów, dokumenty… Nie musisz się o to wszystko martwić, ponieważ otrzymasz to od nas już na starcie. Chętnie doradzimy Ci we wszelkich kwestiach formalno- prawnych oraz związanych z prowadzeniem biznesu w branży nieruchomości. Oczywiście możesz na nas liczyć nie tylko na początku, ale również podczas całego okresu trwania naszej współpracy.

CYKLICZNE
SZKOLENIA

Zależy nam na tym, aby nasi Franczyzobiorcy oraz pracujący dla nich agenci byli najlepszymi ekspertami w sprawach nieruchomości. Oczywiście wiedzie ku temu tylko jedna droga- ciągłe poszerzanie specjalistycznej wiedzy. Na naszych szkoleniach będziemy więc informować Cię o wszelkich ważnych sprawach, które będą miały wpływ na rozwój Twojego biznesu. Podobne szkolenia będą przechodzić również Twoi agenci, których nauczymy skutecznie sprzedawać oraz właściwie komunikować się z ludźmi.

Kilka istotnych rzeczy, które nas wyróżniają

Przez lata spędzone w branży nieruchomości nauczyliśmy się, że w naszej pracy kluczowa jest dobra współpraca pomiędzy wszystkimi agentami. Dlaczego? Ponieważ taki sposób działania daje możliwość uzyskania rezultatów praktycznie niemożliwych do osiągnięcia w pojedynkę. Inspirowani tymi doświadczeniami wdrożyliśmy więc unikatowy system polecenia ofert, który jest potężnym narzędziem budowania przewagi konkurencyjnej nad małymi, niezrzeszonymi biurami. Jak sam widzisz, oferujemy bardzo wiele. Jednak jest jeszcze coś, co sprawia, że nasza oferta jest absolutnie wyjątkowa. Tym czymś jest wizja Revelio jako agencji, w której współpracują ze sobą osoby pozytywnie nastawione do ludzi i chcące osiągnąć sukces.

Tak właśnie pracujemy już dziś. Teraz pora na to, abyś i Ty do nas dołączył!

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami już teraz!