Znajdź agenta w swoim mieście

Beata Fajkus-Wójtowicz

+48 694 243 518
beata.fajkus@revelio.pl

Jestem współwłaścicielką Revelio. Na rynku nieruchomości pracuję od 2010, zdobywałam wiedzę u najlepszych na świecie mentorów w branży nieruchomości (m.in. Tom Ferry, Gil Li-ran, Leonardo Cromstedt).

Zrealizowałam z powodzeniem już kilkaset transakcji sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Do każdego problemu podchodzę indywidualnie i uważam, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Zawsze stawiam na jakość!

Moi klienci często powierzają mi dorobek swojego życia, dlatego uważam że wysoka etyka i uczciwość to podstawa w tym zawodzie i tymi zasadami się zawsze kieruję.

Potwierdzeniem mojej skuteczności i zaangażowania są nagrody i wyróżnienia, najważniejsze z nich to:

 • Najskuteczniejszy Agent Roku 2014
 • Najskuteczniejszy Agent Roku 2013
 • Agent Roku 2012
 • Trzecie miejsce w Regionie Południowym pod względem wysokości obrotów za 2011

Od 2015 prowadzę swój własny zespół sprzedażowy, który z powodzeniem realizuje wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane transakcje.

Zajmuję się głównie sprzedażą domów, mieszkań oraz działek w powiecie mikołowskim, Tychach oraz w Katowicach.

Realizuję również transakcje w Wodzisławiu, Cieszynie, Ustroniu czy województwie małopolskim.

 

 • Agencja na 5+. Przemiła i bardzo pomocna Pani Beata. Nawet po sfinalizowaniu i podpisaniu u Notariusza transakcji pozostaje w stalym kontakcie z Agencją i w razie problemów, pytań i porady zawsze do dyspozycji. Polecam w 100%.
  Monika Hałaczkiewicz
 • Bardzo profesjonalne i uczciwe podejście. Panie Beata jest ponad przeciętnie pomocna i zaangażowana.
  Anna Aurelia Prudło
 • Polecam Revelio a Pani Beata to profesjonalista!
  Joanna Dzięcioł
 • Błyskawicznie przeprowadzony zakup nieruchomości - polecam
  Łukasz Pająk
 • Dziękujemy Pani Beacie :) Profesjonalne podejście, wiele cennych uwag i wskazówek a przy tym bardzo miła obsługa klienta. Dodam, iż cała transakcja była finalizowana na odległość, mielismy pewne obawy ale mimo dzielących nas 2500km wszystko przebiegło wzorowo. Polecam wszystkim !!! :-)
  Robert Lekston
 • Absolutnie rewelacyjna obsluga. Goraco polecam.
  Bartek Szczepanek
 • Gorąco polecam profesjonalizm i współpracę z Panią Beatą!! szybko, sprawnie, rewelacyjny kontakt, bo to w koncu Revelio !
  Ola Wysocka-Gilak
 • Dziękuję Pani Beacie za współprace ! Fachowa obsługa.
  Palecam!!!
  Oliwia Rataj
 • Informuję z radością, że współpraca z p. Beatą Fajkus w zakresie sprzedaży naszej nieruchomości ze względu na Jej zaangażowanie była dla mnie przyjemnością.
  Tomasz Wawrzeczko
 • Pani Beata wykazała się wyjątkową skutecznością i elastycznością.
  Po raz pierwszy spotkałam się z takim profesjonalnym podejściem. Umowa, która została podpisana zobowiązywała Panią Beatę do stałych kontaktów i przekazywania na bieżąco informacji. Co oczywiście, z wyjątkową skrupulatnością było realizowane.
  Justyna Rogóż
 • Pani Beata Fajkus z którą mieliśmy okazję współpracować, która wykazała się dużą wiedzą na temat nieruchomości oraz była bardzo pomocna w czasie wszystkich załatwień formalnych.
  Łukasz Łucek
 • Jestem bardzo zadowolona z pracy agencji nieruchomości Revelio. Pani Beata dołożyła wszelkich starań by znaleźć szybko dobrego i odpowiedzialnego najemcę. Klient na wynajem mieszkania znalazł się w ciągu dwóch tygodni. Po znalezieniu najemcy zapewniono mi również pomoc w załatwieniu spraw urzędowych. Bardzo miła i fachowa obsługa. Doceniam pełne zaangażowanie i profesjonalizm.
  Dominika Woźnikowska
 • Pani Beata wywiązała się ze swoich obowiązków w sposób przewyższający nasze oczekiwania. Cała transakcja została przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób, żaden z elementów nie budził najmniejszych zastrzeżeń. Informacje były nam przekazywane na bieżąco z dużą dbałością o szczegóły. Z naszej strony tak naprawdę nie wiele było do zorganizowania.
  Piotr i Aneta Piszczek
 • Pani Beata Fajkus-Wójtowicz wykazała pełne zaangażowanie w sprzedaż naszego mieszkania. Dzięki jej doświadczeniu i biegłej znajomości rynku, mieszkanie zostało bardzo szybko sprzedane, a wszelkie formalności profesjonalnie załatwione.
  Bardzo dziękujemy i z ogromną przyjemnością będziemy polecać biuro nieruchomości REVELIO naszym znajomym.
  Joanna Kobielarz
 • Witam serdecznie wszystkich pragnących współpracować przy sprzedaży z agencją nieruchomości REVELIO.
  Z czystym sercem gorąco polecam. Pełna kompetencja, kompleksowe zajęcie sprzedażą na wysokim poziomie, wysoka kultura osobista i zachowanie właściwych relacji partnerskich. Zawsze godni uwzględnić zdanie i uwagi sprzedającego. Miła i rzetelna obsługa potencjalnych klientów na którą zwracaliśmy szczególna i baczną uwagę. Pan Marcin i pani Beata z którymi mieliśmy przyjemność współpracy godni zaufania oraz polecenia innym. Jeszcze raz szczerze POLECAM!
  Katarzyna z Mysłowic.
 • Wyświadczyliście nam wielką przysługę sprzedając naszą Posiadłość na terenie Mikołowa przy uL Gliwickiej z bardzo duża dokładnością i w bardzo krötkim terminie. Polecamy innym Klientom aby nawiązywali kontakt z tak dokładną Firma jaka jest Agencja nieruchomości :. Revelio. kreatywna agencja nieruchomosci . Mit freundliche Grüse
  K . E . Pilarski
 • Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Revelio przy sprzedaży nieruchomości
  będącej poprzednią siedzibą naszej spółki. Mimo początkowego założenia o nie korzystaniu
  z usług pośredników w obrocie nieruchomościami i odrzuceniu wielu składanych nam
  propozycji o współpracy w tym zakresie, zdecydowaliśmy się na podpisanie umowy na wyłączność. Przekonało nas inne, niż u pozostałych pośredników podejście do klienta
  i transakcji.
  Dziś, po zrealizowaniu sprzedaży, jesteśmy pewni, że decyzja o współpracy z Państwem Beatą i Marcinem Wójtowiczami była dobrym krokiem.
  Firma Revelio na każdym etapie dokładała starań o sprawną realizację postanowień umowy
  i do samego zakończenia transakcji służyła niezbędną pomocą.
  Z pełnym przekonaniem polecamy ją jako rzetelnego i kreatywnego partnera w obrocie
  nieruchomościami. Łączę wyrazy szacunku,
  Mateusz Mieszczanin, Licencja zarządcy nieruchomości 19072, członek zarządu
 • Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Revelio przy sprzedaży nieruchomości będącej poprzednią siedzibą naszej spółki. (..) Przekonało nas inne, niż u pozostałych pośredników podejście do klienta
  i transakcji. Dziś, po zrealizowaniu sprzedaży, jesteśmy pewni, że decyzja o współpracy z Państwem Beatą i Marcinem Wójtowiczami była dobrym krokiem.
  Firma Revelio na każdym etapie dokładała starań o sprawną realizację postanowień umowy
  i do samego zakończenia transakcji służyła niezbędną pomocą. Z pełnym przekonaniem polecamy ją jako rzetelnego i kreatywnego partnera w obrocie
  nieruchomościami. Łączę wyrazy szacunku, Mateusz Mieszczanin Licencja zarządcy nieruchomości nr 19072, członek zarządu
  Mateusz Mieszczanin
 • Mieliśmy do sprzedania działkę we Wyrach, sprzedażą zajęła się P.Beata Fajkus-Wójtowicz, która w krótkim czasie znalazła klienta który zakupił naszą nieruchomość.
  P.Beata wykazała się wyjątkową skutecznością i elastycznością. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy i dziękujemy za miłą i profesjonalną obsługę. Będziemy polecać P.Beatę i biuro Revelio
  Gęsiccy
 • Agencja na 5+. Przemiła i bardzo pomocna Pani Beata. Nawet po sfinalizowaniu i podpisaniu u Notariusza transakcji pozostaje w stałym kontakcie z Agencją i w razie problemów, pytań i porady zawsze do dyspozycji. Polecam w 100%.
  Monika Hałaczkiewicz

Lista moich aktualnych ofert

Pokaż wszystkie

Wybierz powyżej kategorię, z której chcesz zobaczyć oferty.